Strona główna Pasywny budynek Katalog firm
... lux

Abakus Okna

ul. A. Aleje Jerozolimskie 100, 00-807 Warszawa

Jesteśmy tu by Ci pomóc.

Skontaktuj się z naszym doradcą.

Producent

Charakterystyka firmy

ABAKUS OKNA sp. z.o.o. to czołowy producent wysokiej jakości stolarki PVC oraz ślusarki aluminiowej. Rozwiązania marki to synonim innowacyjności i proekologiczności. Bazując na blisko 30-letnim doświadczeniu, firma wdrożyła unikalny, zintegrowany system zarządzania – IRMC Production. Pozwolił on na optymalizację produkcji, zagwarantowanie zawsze tych samych parametrów, a także perfekcyjne wykonanie najśmielszych nawet konstrukcji okienno-drzwiowych. Zaprojektowany od podstaw park maszynowy Abakus jest jednym z najnowocześniejszych w Europie Środkowo-Wschodniej.

 

Sztandarowymi produktami marki są nowoczesne okna segmentu PREMIUM bluSYNEGO i bluENERGY. Wyróżniające się doskonałymi parametrami izolacyjności cieplnej, wysoką wytrzymałością i ciekawym designem okna z tych linii dostępne są w rozsądnej cenie. Produkowane są na bazie profili SALAMANDER i REHAU. W standardzie wyposażane są w antywyważeniowe okucia ROTO NX.

 

Ofertę firmy uzupełnia bogata gama drzwi tarasowych. Wśród nich wyróżniają się komfortowe drzwi podnoszono-przesuwne HST – dostępne w wersji PVC i aluminiowej. Specjalnie systemy jezdne, na jakich montowane są HST od Abakus, gwarantują lekki i płynny ruch. Z kolei niemal zlicowany z posadzką próg zapewnia bezpieczne przejście między domem a tarasem oraz estetyczny efekt. Alternatywą dla HST są drzwi odstawno-przesuwne SLIDE i uchylno-przesuwne PSK. Oba rozwiązania pozwalają na zastosowanie modnych dużych przeszkleń, a przy tym – zapewniają ochronę przed ucieczką ciepła.

 

Godne uwagi są również rozwiązania do strefy wejściowej – przede wszystkim drzwi zewnętrzne PVC i aluminiowe panelowe ALUPROF. Produkowane na wymiar stanowią odpowiedź na indywidualne potrzeby danego inwestora. Oprócz doskonałej izolacyjności cieplnej, dopasowania pod względem kolorystycznym do stolarki okiennej, wytrzymałych okuć i rozwiązań antywyważeniowych, oferują również szereg innowacyjnych ułatwień podnoszących komfort użytkowania. Wśród nich m.in. dostępny opcjonalnie czytnik linii papilarnych oraz możliwość zdalnego sterowania pilotem.

 

Ważną częścią oferty Abakus jest stolarka aluminiowa proponowana pod brandem ALUin. Okna, ale również wielkogabarytowe przeszklenia, fasady, drzwi tarasowe oraz ogrody zimowe z aluminium pozwalają na jeszcze większą swobodę architektoniczną i wzorniczą. Doskonale wpisują się w trend domów otwartych na otoczenie i zdobywają coraz większe zainteresowanie inwestorów i klientów indywidualnych.


Znajdź nas

Abakus Okna

ul. A. Aleje Jerozolimskie 100, 00-807 Warszawa

+48 85 713 09 70

www.abakus-okna.com.pl

abakus@abakus-okna.com.pl

pin Główna siedziba firmy

pin Oddziały firmy