rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


BE THE WINNER – WIŚNIOWSKI dla sportu

image

Zostaliśmy sponsorem tytularnym IRONMAN KIDS i oficjalnym sponsorem 5i50 IRONMAN WARSAW. Wydarzenia odbędą się odpowiednio w sobotę i niedzielę 15 i 16 czerwca. Start będzie miał miejsce nad Jeziorem Zegrzyńskim, zaś meta znajdować się będzie przy Syrence Warszawskiej.
Trasy dla najmłodszych zostały opracowane pod konkretne kategorie wiekowe, a startować będą na Bulwarach Wiślanych. Sponsorujemy wydarzenie w ramach swojego wieloletniego projektu „BE THE WINNER”, mającego na celu wsparcie sportowców zawodowych jak i amatorów.5i50 IRONMAN WARSAW
5i50 IRONMAN WARSAW to międzynarodowe i jedne z najbardziej wymagających zawodów triathlonowych na świecie. Trasa pływacka liczy 1,5 km, kolarska 40 km, a biegowa 10 km. Na starcie  pojawić się może nawet ponad 1500 zawodników. Ta prestiżowa impreza przyciąga z roku na rok coraz więcej osób, zarówno uczestników, także tych z zagranicy, jak i kibiców.


WIŚNIOWSKI wspiera sport – BE THE WINNER
Sport ma wiele wspólnego z biznesem – osiągnięcie w nich sukcesu wymaga ambicji, ciągłego doskonalenia siebie oraz ciężkiej i systematycznej pracy. Czymś naturalnym jest więc współpraca tych dwóch światów przy zdobywaniu kolejnych szczytów. Angażując się w sponsoring sportowy, wspieramy lokalne i globalne wydarzenia, które promują zdrowy tryb życia i uniwersalne wartości. Sport pozwala mierzyć się ze swoimi słabościami i realizować swoje ambicje.
I tego warto uczyć już od najmłodszych lat, dlatego bierzemy aktywny udział w dziedzinach sportowych, czego potwierdzeniem jest projekt BE THE WINNER. Dlatego właśnie zostałaliśmy sponsorem tytularnym WIŚNIOWSKI IRONMAN KIDS i oficjalnym sponsorem 5i50 IRONMAN WARSAW. W projekcie BE THE WINNER wspieramy sportowców – zawodowców i amatorów – bo wierzymy, że wspólnie możemy odnosić sukcesy, a wsparcie solidnego partnera okaże się nieocenioną wartością. Wspieramy kibiców, by dzielić emocje, jakie towarzyszą im podczas zagrzewania do walki ich ulubionych zawodników i uwielbianych drużyn. Razem tworzymy społeczność ludzi aktywnych. Już teraz zapraszamy wszystkich do kibicowania najmłodszym 15 czerwca podczas WIŚNIOWSKI IRONMAN KIDS na Bulwarach Wiślanych w Warszawie oraz 16 czerwca na 5i50 IRONMAN WARSAW, gdzie o zwycięstwo zawalczą dorośli. Jest to sportowe święto stolicy i cieszymy się, że po raz kolejny będziemy wspierać tę inicjatywę. – mówi Irmina Długopolska, Menedżer ds. Sponsoringu Sportowego WIŚNIOWSKI.KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Wiśniowski

E-mail: sekretariat@wisniowski.pl

WWW: www.wisniowski.pl

Tel: +48 447 71 11
Fax: +48 447 71 10
Adres:
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

Zyskaj 35 lat gwarancji na pokrycia dachowe z ulepszoną powłoką PLADUR Ral Premium
ALUPROF: Warsztaty komputerowe z programu MB-SOFT (LogiKal)
Inżynier budowy Izodom 2000 Polska, Warszawa, Zduńska Wola.

Katalog Firm

 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań
 • Xella Polska

  Xella Polska Sp. z o.o. jest pionierem energooszczędnych rozwiązań w budownic…
  Xella Polska
 • Koelner

  Koelner Polska jest dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych, ele…
  Koelner

Polecamy
dodaj+ «»