rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Nowości: rss

1 2 3 4 5 6 ... 232
Następny
Temat
w góręw dół
A - Z
Wyświetlaj: 10 | 20 | 50 wyników
Temat
w góręw dół
A - Z
Nowa seria młotowiertarek Modeco Expert
Gama produktów Modeco została rozszerzona o nowe elektronarzędzia przeznaczone do wiercenia udarowego w betonie. Dzięki wydajnym mechanizmom udarowym, mocnym silnikom i pyłoszczelnym łożyskom, nowe młotowiertarki marki Modeco sprawdzą się w roli podstawowego elektronarzędzia dla wszystkich majsterkowiczów.
Izolacja Jarocin: Diamenty FORBESA 2020
IZOLACJA-JAROCIN S.A. znalazła się w prestiżowym gronie laureatów "Diamentów Forbesa" 2020.
WIŚNIOWSKI na Perimeter Protection. Dynamicznie rozpoczęliśmy Nowy Rok
Nowy rok, nowe wyzwania – ale ten sam cel: realizowanie najbardziej innowacyjnych bram, okien, drzwi i ogrodzeń. W przygotowaniach do kolejnego wymagającego roku odwiedziliśmy Norymbergę i targi Perimeter Protection, które skupiają się na produktach wspierających ochronę posesji i budynków. Co mogli zobaczyć goście na stoisku marki WIŚNIOWSKI?
Austrotherm wspiera młodych pływaków w Oświęcimiu
Pod koniec roku pływacy z całego kraju rywalizowali w Oświęcimiu w ramach zawodów „Bijemy rekordy”. Patronat nad wydarzeniem objął Paweł Korzeniowski, wychowanek klubu pływackiego Unia Oświęcim, wielokrotny rekordzista i mistrz Polski, mistrz i dwukrotny wicemistrz świata, wielokrotny mistrz Europy oraz czterokrotny olimpijczyk. Zawodnicy bili rekordy na jednej z najnowocześniejszych, 50-metrowych pływalni w Polsce.
Nowe wytyczne unijne – zobacz co się zmieni w budownictwie
Do 10 marca 2020 r. Polska jest zobo­wiązana do wprowadzenia zaleceń znowelizowanej dyrektywy w sprawie charakterystyki energetycznej budyn­ków (EPBD), której celem jest dekarbonizacja zasobów budowlanych do roku 2050.
Akademia Lindab – ruszyły zapisy na wiosenną edycję szkoleń
W branży HVAC już niedługo rozpocznie się czas intensywnej pracy. Aby dobrze i odpowiednio się do niego przygotować serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wiosennej edycji szkoleń w ramach Akademii Lindab.
Warszawski Nobu Hotel z systemami Aluprof
Dobiega końca rozbudowa hotelu Rialto, który już na początku 2020 roku przywita gości pod szyldem znanej sieci Nobu Hospitality. Za projekt nowego skrzydła oraz (częściowo) wnętrz jest odpowiedzialna polska pracownia architektoniczna Medusa Group. Obiekt zostanie zrealizowany z wykorzystaniem nowoczesnych systemów aluminiowych marki Aluprof.
Budma- miejsce (nie tylko) dla architektów
Nie bez powodu BUDMA to targi budownictwa i architektury – nierozłącznie. Profesje te wzajemnie się przenikają, inspirują i rozwój jednej warunkuje postęp w drugiej.
Kolejny ENEX z jeszcze bogatszą ofertą
Już od 26 do 27 lutego w Targach Kielce odbywać się będą targi ENEX i ENEX Nowa Energia. Zadebiutuje na nich I Salon Budownictwa Energooszczędnego i Pasywnego. Udział w imprezie zapowiedzieli również wystawcy z Chin, Niemiec oraz Czech.
Śnieżka Winter Cup – zimowe zmagania zakończone
Przez ostatnie dwa miesiące – w ramach Śnieżka Winter Cup – na parkiecie hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy młodzi piłkarze rywalizowali o miano najlepszych w swoim roczniku. W rozgrywkach udział wzięło ponad 1000 zawodników z 70 drużyn z trzech województw. Kolejne piłkarskie zmagania już za kilka miesięcy – w letniej odsłonie turnieju.
1 2 3 4 5 6 ... 232
Następny
Krispol: Okna i bramy z polecenia
Szkolenie LG - THERMA V
Inżynier budowy Izodom 2000 Polska, Warszawa, Zduńska Wola.

Katalog Firm

 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań
 • Xella Polska

  Xella Polska Sp. z o.o. jest pionierem energooszczędnych rozwiązań w budownic…
  Xella Polska
 • Koelner

  Koelner Polska jest dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych, ele…
  Koelner

Polecamy
dodaj+ «»