Eko-Okna wiceliderem w Polsce rankingu 100 największych firm z branży budowlanej

Eko-Okna S.A zajęły 2️ miejsce wśród 100 firm branży budowlanej w Polsce.

Przychody w 2022 roku wyniosły 4617 mln złotych, co zagwarantowało pozycję na podium w prestiżowym rankingu firm budowlanych Build The Future. 

Kolejny rok z rzędu Eko-Okna znalazły się w czołówce firm budowlanych w Polsce. Firma zajęła zaszczytne 2 miejsce w rankingu producentów materiałów budowlanych w Polsce. – Od początku priorytetem jest dla nas jakość produktów i krótkie terminy realizacji. Regularnie bierzemy udział w targach na całym świecie, nawiązujemy relacje z klientami i dbamy o to, aby spełniać ich potrzeby – mówi Marzena Bauerek, kierownik działu marketingu Eko-Okien. 

Ranking Producentów Materiałów Budowlanych, opracowany w ramach projektu Build The Future, to prestiżowe zestawienie w polskim sektorze budowlanym. Przez kolejny rok z rzędu Eko-Okna zajmują drugie miejsce, co potwierdza pozycję firmy jako jednego z najważniejszych graczy na rynku. 

Osiągnięcie tego wyniku nie byłoby możliwe bez zaangażowania całej firmy oraz grona stałych klientów. Dziękujemy za zaufanie, którym nas obdarzyliście. To dla nas ogromna motywacja do dalszej pracy i rozwoju – dodaje Marzena Bauerek.