Pixel Garden z Certyfikatem Marka Wielkopolska

Pixel Garden - modułowy system do budowy ogrodów wertykalnych został wyróżniony Certyfikatem Marka Wielkopolska. Producent systemu - firma Garden Spot od początku działalności związana jest z regionem Wielkopolski, skąd od lat eksportuje swoje produkty na cały świat.

Wśród nagrodzonych znalazły się innowacyjne firmy odnoszące sukcesy na rynkach międzynarodowych, których siedziba mieści się na terenie województwa wielkopolskiego. Produkty Garden Spot, które swój początek mają w podpoznańskim Rogalinku eksportowane są od USA do krajów Półwyspu Arabskiego. Nagrodzony system Pixel Garden to jedyny w Polsce autorski produkt przeznaczony do tworzenia ogrodów wertykalnych.

Pixel Garden to modułowy system z wymiennymi doniczkami i zintegrowanym nawadnianiem, wykonany w 100% z materiału pochodzącego z recyklingu, stworzony by zazieleniać świat. Ogrody wertykalne cieszą się coraz większym zainteresowaniem zarówno w przestrzeniach otwartych, gdzie stają się częścią zielonej architektury, jak i w przestrzeniach zamkniętych, biurach, gdzie tworzą przyjazne środowisko pracy. Garden Spot dzięki Pixel Garden pozwala przywrócić utraconą więź z naturą i tworzyć biofiliczny design.

Innowacyjny produkt jakim są moduły Pixel Garden to również promocja Wielkopolski, jako prężnego i innowacyjnego regionu, w którym tworzone są produkty z myślą o poszanowaniu natury. Marka poprzez swoją działalność promuje region od wielu lat. Była już obecna na takich prestiżowych wydarzeniach jak EXPO2020 w Dubaju jako Partner Pawilonu Polski, a także autor instalacji ogrodów wertykalnych w nagrodzonym w swojej kategorii Pawilonie Singapuru. Otrzymany certyfikat jest uwieńczeniem wieloletniej działalności eksportowej i motywatorem do dalszej pracy.