Zapraszamy do odkrycia świeżości oferowanych przez Eko-Okna na zbliżających się targach BUDMA 2024

Już od 30 stycznia 2024 roku, podczas prestiżowych targów w Poznaniu, Eko-Okna z Kornic zaprezentują swoje najnowsze produkty na imponującym stoisku o powierzchni niemal 200 m2.

Na stoisku Eko-Okien podczas targów BUDMA 2024 będzie można zobaczyć najnowsze innowacje produktowe. Przybywający zwiedzający będą mieli szansę zapoznać się z różnorodnymi rozwiązaniami, w tym imponującym systemem przesuwnym COR Vision z antracytową szybą Planibel Dark Grey. Ta nowoczesna i luksusowa propozycja wniesie do każdego wnętrza świeży charakter, jednocześnie gwarantując domownikom maksymalną prywatność.

– Nie można przegapić również premiery bramy garażowej INFINITI Thermo, znakomitej pod względem izolacji, oraz innowacyjnych systemów okiennych i drzwiowych – zaznacza Marzena Bauerek, kierownik działu marketingu w Eko-Oknach.

Początek roku to idealny czas na zapoznanie się z nowościami w branży stolarki okienno-drzwiowej. Dlatego warto odwiedzić stoisko Eko-Okien podczas targów BUDMA, aby przekonać się, jak nowoczesne rozwiązania biznesowe mogą rewolucjonizować prowadzenie każdej firmy.

Aplikacja eko4u, dedykowana dystrybutorom, to nie tylko narzędzie, lecz krok w przyszłość, otwierający nowy rozdział współpracy z Eko-Oknami. Targi w Poznaniu stanowią doskonałą okazję do przetestowania tego innowacyjnego podejścia.

Dołącz do nas:

30 stycznia - 02 lutego 2024

Stanowisko 93, pawilon 5

BUDMA 2024 Poznań