Strona główna Pasywny budynek Katalog firm
lux

Eko-Okna

ul. Ul. Spacerowa 4, 47-480 Kornice Pietrowice Wielkie

Jesteśmy tu by Ci pomóc.

Skontaktuj się z naszym doradcą.

Producent

Charakterystyka firmy

Eko-Okna S.A. to lider polskiej branży stolarki otworowej, a także podmiot o zasięgu globalnym. Produkty firmy trafiają już na kilkadziesiąt rynków eksportowych. Z roku na rok Eko-Okna S.A. dynamicznie zwiększają swój udział na rynkach europejskich, amerykańskich, azjatyckich, afrykańskich, a istotną obecność budują nawet w Australii i Nowej Zelandii. Stoiska Eko-Okna S.A. pojawiają się na najważniejszych targach budowlanych na świecie.

Eko-Okna S.A. to nie tylko okna. W ciągu 25 lat działalności firma znacznie poszerzyła ofertę swoich produktów. Obecnie w sprzedaży oprócz klasycznych okien i drzwi znajdują się również systemy all-in-one pozwalające na spójne zaprojektowanie całej stolarki otworowej, systemy przesuwne, osłony okienne (rolety i żaluzje), ogrodzenia, bramy, moskitiery, pergole, a także same szyby (pakiety szybowe i szyby specjalistyczne). Poza produktami z PVC Eko-Okna S.A. oferują wyroby z drewna, aluminium i stali.

Eko-Okna S.A. wytwarza swoje produkty przede wszystkim w zakładzie w Kornicach w gminie Pietrowice Wielkie w powiecie raciborskim. W fazie budowy znajdują się nowe zakłady produkcyjne w Wodzisławiu Śląskim i Kędzierzynie-Koźlu, które docelowo będą zatrudniać kilka tysięcy osób każdy i znacznie zwiększą możliwości produkcyjne polskiego giganta. 

Eko-Okna S.A. stawiają na krótkie terminy realizacji zamówień i dostawy bezpośrednio do klienta. Wyróżnikiem firmy jest gigantyczna flota charakterystycznych samochodów dostawczych wyposażonych we własne wózki widłowe. To nowatorskie rozwiązanie ogranicza do minimum czas rozładunku produktów.

Eko-Okna S.A. prowadzą aktywną działalność społeczną i przeznaczają znaczne środki finansowe na wsparcie dla dzieci i młodzieży oraz ofiar przemocy. Producent jest także podmiotem odpowiedzialnym ekologicznie – produkcja Eko-Okna S.A. wykorzystuje jedynie drewno posiadające certyfikaty FSC, a oszczędność energii i ograniczanie śladu węglowego traktowane są priorytetowo.

Firma jest znana z dobrych warunków pracy, jest lokalnym liderem zatrudnienia i zapewnia swoim pracownikom możliwość korzystania z darmowego transportu.

Znajdź nas

Eko-Okna

ul. Ul. Spacerowa 4, 47-480 Kornice Pietrowice Wielkie

+48 32 459 15 00

www.ekookna.pl

poczta@ekookna.pl

pin Główna siedziba firmy

pin Oddziały firmy