Klej TILE 900 do płytek i kamienia naturalnego oraz fugi

TILE 900 - Klej cementowy o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych, wydłużonym czasie otwartym, typu C2 E według normy EN 12004. Mrozoodporny.

Opis produktu

Klej cementowy o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych, wydłużonym czasie otwartym, typu c2 e według normy en 12004.

  • Mrozoodporny;
  • Wodoodporny;
  • Elastyczny.

Zastosowanie: Przyklejanie wszystkich typów płytek ceramicznych, również dużego formatu na zewnątrz i do wewnątrz, na ściany i podłogi. Szczególnie zalecany do przyklejania płytek ceramicznych w łazienkach, kuchniach, na balkonach, tarasach, zbiornikach, basenach i we wszystkich innych miejscach narażonych na częstą obecność wody. Wraz z cementowymi hydroizolacjami stanowi niezawodny system przyklejania płytek ceramicznych na tarasach i balkonach.


Rodzaje podłoży: Do stosowania na podłożach takich jak beton, beton komórkowy, cegły ceramiczne i silikatowe, tynki cementowe, cementowo-wapienne, gipsowe (wymagane gruntowanie), na podłoża trudne i nietypowe np. ogrzewanie podłogowe, hydroizolacje wykonane zaprawami na bazie cementu (AQUAPROOF, FLEX 1K, FLEXISTAR, FLEX 2K).

Zużycie

Zależne od rodzaju płytek, właściwości podłoża oraz metody nakładania, wynosi od 2,0 do 5,0 kg⁄m²