Eko-Okna wprowadzają nowy wariant profilu z uszczelnieniem środkowym Ideal Neo MD

Producent z Kornic słynie z tego, że nieustannie podąża za oczekiwaniami klientów i cały czas rozwija się po to, aby oferować im produkty najwyższej jakości. Właśnie z tego powodu Eko-Okna S.A. uruchamiają jako pierwsi w Polsce produkcję nowoczesnej linii okien Ideal Neo MD 76 mm.


Do oferowanego przez producenta z Kornic systemu Ideal Neo dołączył system Ideal Neo MD z uszczelnieniem środkowym - zawiera trzy uszczelki. Ten system może również zostać zaoferowany w wersji energeto Neo ze skrzydłem zlicowanym. Nowa linia okien Ideal Neo do złudzenia przypomina stolarkę aluminiową, wyróżnia się ona lekkością konstrukcji i możliwością tworzenia różnorodnych kształtów. Klienci coraz częściej poszukują okien o nowoczesnym designie, niskich współczynnikach i takich, które wkomponują się w styl ich domów. Ten produkt jest odpowiedzią na aktualne potrzeby rynku – mówi Michał Maciejewski, dyrektor zarządzający pionu handlowo-zakupowego Eko-Okien Ideal Neo MD wyróżnia się złożeniem wysokości ramy i skrzydła wynoszącym jedynie 110 mm. To rozwiązanie zapewnia dużą ilość światła naturalnego oraz maksymalną powierzchnię przeszkleń. System Ideal Neo MD charakteryzuje się tym, że trzecia uszczelka mocowana jest w skrzydle. Dzięki temu rozwiązaniu okna same w sobie stanowią dodatkową barierę przy próbie włamania oraz poprawiają właściwości cieplne i akustyczne. – mówi Michał Zimny, kierownik działu technologicznego Eko-Okien. Produkty z linii Ideal Neo mają ponadczasowy design. W połączeniu z pakietem 3 szybowym oferują bardzo niskie wartości współczynników izolacji. Wąskie, wyraziste przylgi dodają oknom niezwykłej lekkości i elegancji.


Eko-Okna S.A. ciągle rozwija swoją ofertę, aby spełnić potrzeby i oczekiwania klientów. Dzięki wprowadzeniu nowych systemów, producent z Kornic umożliwia jeszcze bardziej indywidualne dopasowanie okien do potrzeb i preferencji użytkowników. Wszystkie trzy warianty: Ideal Neo AD, Ideal Neo MD i energeto Neo MD dostępne są do swobodnego sporządzania ofert we wszystkich naszych platformach kalkulujących. Informacji szczegółowych udziela dział handlowy Eko-Okien.