Glass Barrier – innowacyjne francuskie balkony od Eko-Okien

Coraz więcej architektów i projektantów wnętrz decyduje się na zastosowanie szklanych balustrad, zwanych także francuskimi balkonami, w swoich projektach.


Ten trend zyskuje na popularności ze względu na eleganckie i nowoczesne wykończenie, a także funkcjonalność i trwałość. Eko-Okna, wprowadzając Glass Barrier do swojej oferty, chcą zapewnić swoim klientom produkt, który spełni ich oczekiwania i zapewni pełne bezpieczeństwo. Szklane balustrady idealnie sprawdzają się w mieszkaniach, pomieszczeniach biurowych i innych miejscach użyteczności publicznej, zapewniając bezpieczeństwo oraz nieograniczony dostęp do naturalnego światła. Ważnym elementem francuskich balkonów jest bezpieczeństwo. Odpowiednie materiały i ich solidne połączenia to gwarancja trwałości i bezpieczeństwa balustrad Glass Barrier. Stosowane w nich aluminiowe systemy mocowania, na których montowane są panele szklane, zapewniają doskonałą stabilność i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Szyby stosowane w balustradach Glass Barrier są wykonane z laminowanego szkła hartowanego, które jest o wiele bardziej odporne na uderzenia i pęknięcia niż zwykłe szkło. Do wyboru jest wypełnienie z przeźroczystej lub matowej szyby o grubości od 12 do 22 mm. Górna krawędź szyby jest zabezpieczona listwą z aluminium.


– Szklane balustrady dostępne są w różnych wymiarach i mogą być montowane zarówno na konstrukcjach jedno-, jak i dwuskrzydłowych. Szerokość zależy od grubości szyby i może wynosić maksymalnie do 3 m, wysokość wynosi 300 mm i 900 mm dla systemów aluminiowych i 900 mm i 1000 mm dla systemów PVC. Glass Barrier są mocowane bezpośrednio do ościeżnicy i dostarczane klientowi razem z oknem – mówi Michał Obrusnik, Product Manager aluminium w Eko-Oknach. Osoby, które poszukują funkcjonalnego i stylowego rozwiązania dla swojego domu, powinny wziąć pod uwagę zastosowanie francuskiego balkonu. To idealna opcja, która zapewnia bezpieczeństwo oraz elegancki i nowoczesny design. Szklane balustrady Glass Barrier od Eko-Okien to doskonały wybór dla tych, którzy cenią jakość i innowacyjność.